STPS3L45AF | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPS3L45AF |
Popis | DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 45 V 3A Montáž na povrch SMAflat |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPS3L45AF Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 300 µA @ 45 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra SMAflat |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 45 V | Provozní teplota - přechod 150°C (max.) |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 3A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 570 mV @ 3 A |