STPS3L40UF
Číslo produktu DigiKey
497-8036-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8036-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8036-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS3L40UF
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMBFLAT
Podrobný popis
Dioda 40 V 3A Montáž na povrch SMBflat
Modely EDA/CAD
STPS3L40UF Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 40 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMBflat
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
500 mV @ 3 A