STPS3H100AFY | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPS3H100AFY |
Popis | DIODE SCHOTTK 100V 3A SOD128FLAT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 3A Montáž na povrch SOD128Flat |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPS3H100AFY Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 1.5 µA @ 100 V |
Řada | Třída Automobilový průmysl |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kvalifikace AEC-Q101 |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Dodávaná velikost pouzdra SOD128Flat |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 3A | Provozní teplota - přechod -40°C ~ 175°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 760 mV @ 3 A | Základní číslo produktu |