STPS3170AF
Číslo produktu DigiKey
497-15318-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15318-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15318-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS3170AF
Popis
DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 170 V 3A Montáž na povrch SMAflat
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS3170AF Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 3 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
4 µA @ 170 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
SMAflat
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
170 V
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A