STPS30SM100SG-TR
Číslo produktu DigiKey
497-12661-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12661-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12661-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS30SM100SG-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 30A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 30A Montáž na povrch D2PAK
Modely EDA/CAD
STPS30SM100SG-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
45 µA @ 100 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
870 mV @ 30 A