STPS30H60CFP
Číslo produktu DigiKey
497-12652-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS30H60CFP
Popis
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220FP
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 60 V 15A Průchozí otvor Plná výzbroj TO-220-3
Modely EDA/CAD
STPS30H60CFP Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
660 mV @ 15 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
60 µA @ 60 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
Plná výzbroj TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A