STPS30H100CT
Číslo produktu DigiKey
497-7559-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS30H100CT
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 15A TO-220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STPS30H100CT Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
800 mV @ 15 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A