STPS2L30A
Číslo produktu DigiKey
497-3759-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3759-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2L30A
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Podrobný popis
Dioda 30 V 2A Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
STPS2L30A Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
450 mV @ 2 A