STPS2H100AF | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPS2H100AF |
Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SMAflat |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPS2H100AF Modely |
Kategorie | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 1 µA @ 100 V |
Mfr | Třída Automobilový průmysl |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kvalifikace AEC-Q101 |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Dodávaná velikost pouzdra SMAflat |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 2A | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 175°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 790 mV @ 2 A | Základní číslo produktu |
Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |