STPS2150A
Číslo produktu DigiKey
497-2467-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-2467-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-2467-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2150A
Popis
DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC
Podrobný popis
Dioda 150 V 2A Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
STPS2150A Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1.5 µA @ 150 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AC (SMA)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
820 mV @ 2 A