STPS20M100SG-TR
Číslo produktu DigiKey
497-10993-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10993-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10993-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS20M100SG-TR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 20A Montáž na povrch D2PAK
Modely EDA/CAD
STPS20M100SG-TR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 20 A