STPS1L60A
Číslo produktu DigiKey
497-2463-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-2463-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-2463-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1L60A
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC
Podrobný popis
Dioda 60 V 1A Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
STPS1L60A Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 60 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AC (SMA)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
570 mV @ 1 A