STPS1L40U
Číslo produktu DigiKey
497-12792-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12792-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12792-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1L40U
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Podrobný popis
Dioda 40 V 1A Montáž na povrch SMB
Modely EDA/CAD
STPS1L40U Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
35 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
500 mV @ 1 A