STPS1L30MF
Číslo produktu DigiKey
497-8026-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-8026-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-8026-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1L30MF
Popis
DIODE SCHOTTK 30V 1A STMITE FLAT
Podrobný popis
Dioda 30 V 1A Montáž na povrch STmite, plochý
Modely EDA/CAD
STPS1L30MF Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
390 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
STmite, plochý
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
390 mV @ 1 A