STPS1L30M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPS1L30M |
Popis | DIODE SCHOTTKY 30V 1A STMITE |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 30 V 1A Montáž na povrch STmite (DO-216AA) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPS1L30M Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 390 µA @ 30 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra STmite (DO-216AA) |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 30 V | Provozní teplota - přechod 150°C (max.) |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 1A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 390 mV @ 1 A |