STPS1L30A
Číslo produktu DigiKey
497-6577-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6577-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6577-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1L30A
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO214AC
Podrobný popis
Dioda 30 V 1A Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
STPS1L30A Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AC (SMA)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
395 mV @ 1 A