STPS15L30CDJFTR
Číslo produktu DigiKey
497-10102-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10102-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS15L30CDJFTR
Popis
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 30 V 7,5A Montáž na povrch 8-PowerVDFN
Modely EDA/CAD
STPS15L30CDJFTR Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
480 mV @ 7.5 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 30 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Schottky
Pouzdro
8-PowerVDFN
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
7,5A