STPS15L30CDJFTR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STPS15L30CDJFTR |
Popis | DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Společná katoda s 1 páry 30 V 7,5A Montáž na povrch 8-PowerVDFN |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STPS15L30CDJFTR Modely |
Kategorie | Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 480 mV @ 7.5 A |
Výrobce STMicroelectronics | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 1 mA @ 30 V |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota - přechod 150°C (max.) |
Konfigurace diody Společná katoda s 1 páry | Způsob montáže Montáž na povrch |
Technologie Schottky | Pouzdro 8-PowerVDFN |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 30 V | Dodávaná velikost pouzdra PowerFlat™ (5x6) |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu) 7,5A | Základní číslo produktu |