STPS1170AF
Číslo produktu DigiKey
497-15316-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15316-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS1170AF
Popis
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Podrobný popis
Dioda 170 V 1A Montáž na povrch SMAflat
Modely EDA/CAD
STPS1170AF Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
890 mV @ 2 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1.5 µA @ 170 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMAflat
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
170 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A