STP7N60M2
Číslo produktu DigiKey
497-13975-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP7N60M2
Popis
MOSFET N-CH 600V 5A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 5A (Tc) 60W (Tc) Průchozí otvor TO-220
Modely EDA/CAD
STP7N60M2 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
8.8 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
271 pF @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
950mOhm při 2,5A, 10V