STP16NF06
Číslo produktu DigiKey
497-2766-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP16NF06
Popis
MOSFET N-CH 60V 16A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 16A (Tc) 45W (Tc) Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STP16NF06 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
315 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
45W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
100mOhm při 8A, 10V