STP16CPC26PTR
Číslo produktu DigiKey
497-11923-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-11923-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-11923-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP16CPC26PTR
Popis
IC LED DRV LIN ANALOG 24QSOP
Podrobný popis
IO LED řadiče 16 Výstup Lineární součástky Posuvný registr Analogový Stmívání 90mA 24-QSOP
Modely EDA/CAD
STP16CPC26PTR Modely
Kategorie
Napětí - výstup
20V
Proud - výstup / kanál
90mA
Kmitočet
30MHz
Stav součásti
Aktivní
Stmívání
Analogový
Typ
Lineární součástky
Aplikace
Osvětlení
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
24-SSOP (0,154", 3,90mm šířka)
Napájecí napětí (min)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
24-QSOP
Napájecí napětí (max)
5,5V