STP16CP05TTR
Číslo produktu DigiKey
497-5744-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5744-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5744-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP16CP05TTR
Popis
IC LED DRVR LINEAR 100MA 24TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 16 Výstup Lineární součástky Posuvný registr Stmívání 100mA 24-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STP16CP05TTR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (max)
5,5V
Výrobce
STMicroelectronics
Napětí - výstup
20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
100mA
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet
30MHz
Typ
Lineární součástky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Topologie
Posuvný registr
Způsob montáže
Montáž na povrch
Vnitřní spínač(e)
Ano
Pouzdro
24-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet výstupů
16
Dodávaná velikost pouzdra
24-TSSOP
Napájecí napětí (min)
3V