STP11NM60FD
Číslo produktu DigiKey
497-3180-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP11NM60FD
Popis
MOSFET N-CH 600V 11A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 11A (Tc) 160W (Tc) Průchozí otvor TO-220
Modely EDA/CAD
STP11NM60FD Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
450mOhm při 5,5A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±30V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
900 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
160W (Tc)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V