STP100NF04
Číslo produktu DigiKey
497-7497-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP100NF04
Popis
MOSFET N-CH 40V 120A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 120A (Tc) 300W (Tc) Průchozí otvor TO-220
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STP100NF04 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
150 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5100 pF @ 25 V
Balení
Trubice
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,6mOhm při 50A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA