STN3N40K3
Číslo produktu DigiKey
497-11222-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-11222-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-11222-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STN3N40K3
Popis
MOSFET N-CH 400V 1.8A SOT223
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 400 V 1,8A (Tc) 3,3W (Ta) Montáž na povrch SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STN3N40K3 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 50µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
165 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
400 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,4Ohm při 600mA, 10V