STM8L151R8T6
Číslo produktu DigiKey
497-11569-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM8L151R8T6
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
STM8 STM8L EnergyLite IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM8L151R8T6 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
4k x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 28x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
STM8
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz