STM32L152C8T6
Číslo produktu DigiKey
497-11196-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L152C8T6
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM32L152C8T6 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
10K x 8
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M3
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz