STM32L151R8H6A
Číslo produktu DigiKey
STM32L151R8H6A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L151R8H6A
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5)
Modely EDA/CAD
STM32L151R8H6A Modely
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Velikost paměti RAM
32K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 20x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M3
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz