STM32L151QEH6
Číslo produktu DigiKey
497-17520-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L151QEH6
Popis
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 132UFBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 132-UFBGA (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L151QEH6 Modely
Velikost paměti EEPROM
16K x 8
Velikost paměti RAM
80K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 40x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M3
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz