STM32L151CBT6
Číslo produktu DigiKey
497-11191-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L151CBT6
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L151CBT6 Modely
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Velikost paměti RAM
16K x 8
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M3
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz