STM32L073RZT3
Číslo produktu DigiKey
497-16828-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L073RZT3
Popis
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM32L073RZT3 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
6K x 8
Velikost paměti RAM
20K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M0+
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz