STM32L073RZI6 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
STMicroelectronics
Skladem : 0
Katalogový list
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L073RZI6
Číslo produktu DigiKey
497-16827-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L073RZI6
Popis
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
6K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
20K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz