STM32L072KBU7
Číslo produktu DigiKey
497-16825-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L072KBU7
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Modely EDA/CAD
STM32L072KBU7 Modely
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
32MHz