STM32L072CZY6TR
Číslo produktu DigiKey
497-19370-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-19370-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-19370-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L072CZY6TR
Popis
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP
Modely EDA/CAD
STM32L072CZY6TR Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 13x12b; D/A 2x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz