STM32L072CBY6TR
Číslo produktu DigiKey
STM32L072CBY6TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L072CBY6TR
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 49WLCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 49-WLCSP (3,29x3,26)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM32L072CBY6TR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
6K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost paměti RAM
20K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz