STM32L071KZU6
Číslo produktu DigiKey
497-17500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L071KZU6
Popis
IC MCU 32BIT 192KB FLSH 32UFQFPN
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Modely EDA/CAD
STM32L071KZU6 Modely
Velikost paměti EEPROM
6K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
20K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz