STM32L071KBT6TR
Číslo produktu DigiKey
STM32L071KBT6TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L071KBT6TR
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L071KBT6TR Modely
Velikost paměti EEPROM
6K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost paměti RAM
20K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz