STM32L053R8T6
Číslo produktu DigiKey
497-14654-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L053R8T6
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
STM32L053R8T6 Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x12b; D/A 1x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz