STM32L052K8T6
Číslo produktu DigiKey
497-14904-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L052K8T6
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L052K8T6 Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b; D/A 1x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz