STM32L051R8T6
Číslo produktu DigiKey
497-14902-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L051R8T6
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 16x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M0+
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz