STM32L051K8T6TR
Číslo produktu DigiKey
497-18809-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18809-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18809-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L051K8T6TR
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L051K8T6TR Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz