STM32L051K6U6
Číslo produktu DigiKey
497-17489-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L051K6U6
Popis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Modely EDA/CAD
STM32L051K6U6 Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz