STM32L051C8T3
Číslo produktu DigiKey
497-15204-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L051C8T3
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L051C8T3 Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz