STM32L031K6T6
Číslo produktu DigiKey
497-17486-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L031K6T6
Popis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L031K6T6 Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz