STM32L031F4P3
Číslo produktu DigiKey
497-16805-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L031F4P3
Popis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 16kB (16k x 8) FLASH 20-TSSOP
Modely EDA/CAD
STM32L031F4P3 Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-TSSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, DMA, POR, PWM, WDT
Pouzdro
20-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)