STM32L011K4T6D
Číslo produktu DigiKey
497-STM32L011K4T6D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L011K4T6D
Popis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 16kB (16k x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
STM32L011K4T6D Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz