STM32L011F4U3TR
Číslo produktu DigiKey
497-18802-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18802-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18802-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L011F4U3TR
Popis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 16kB (16k x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3)
Modely EDA/CAD
STM32L011F4U3TR Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 7x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz