STM32L011F4U3TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STM32L011F4U3TR |
Popis | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 16kB (16k x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STM32L011F4U3TR Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti EEPROM 512 x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Velikost paměti RAM 2K x 8 |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 1,65V ~ 3,6V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Datové převodníky A/D 7x12b |
Jádrový procesor ARM® Cortex®-M0+ | Typ oscilátoru Vnitřní |
Velikost jádra 32 bitů | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) |
Rychlost 32MHz | Způsob montáže Montáž na povrch |