STM32L011D4P6TR
Číslo produktu DigiKey
497-STM32L011D4P6TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STM32L011D4P6CT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STM32L011D4P6DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L011D4P6TR
Popis
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 14TSSOP
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 16kB (16k x 8) FLASH 14-TSSOP
Modely EDA/CAD
STM32L011D4P6TR Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 4x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
14-TSSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, DMA, POR, PWM, WDT
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)